wiślak 86 napisał(a):

Obowiązuje bo tak powiedział prezes Basałaj? ja rozumiem sektor E. ale narożniki i G? wybijcie sobie z głowy zajmowanie miejsc na biletach. co to ma być? bo przyjdzie mi jeden raz na mecz i wielkie panisko chce zająć swoje?
mam karnet na G i nawet nie wiem na który sektor a co dopiero rząd czy miejsce! (spoko teraz zerknąłem) ale oczywiście trzeba bronić tych dla których Wisła to mecz w LM a nie ekstraklasie!!
|
Obowiązuje, bo każdy ma prawo do tego, żeby zająć miejsce, za które zapłacił. I już nie raz było to wałkowane, że to wielkie panisko jednorazowe ma takie samo prawo zająć swoje miejsce, bo wydało takie same pieniądze. Dziękuj Bogu, że to panisko przychodzi na mecze, bo gdyby nie to panisko, to jutro byłoby 12 tysięcy ludzi, tyle co na Zagłębiu i mógłbyś sobie wybierać 10 miejsc dla siebie i z własnej kieszeni pokrywałbyś klubowi zyski, które przynoszą te miejsca zajmowane przez te paniska...