Wyświetl pojedynczy post
kovalsky92
Junior Member
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1643
Stary 16.08.2011, 22:37
podaje jeszcze sklad na mecz z korona, wyjezdzam jutro i wracam dopiero w sobote ;/ wiec nie bede mial kiedy go podac. ;/










Korona Kielce - Wisła Kraków 0:2 (0:0)

Skład: Pareiko - Lamey , Chavez , Jaliens , Palić - Nunez , Garguła , Jirsak, Kirm , Małecki , Biton
Zmiany: Genkov , Wilk , Bunoza

Bramki:
Biton, Garguła
Odpowiedz cytując