Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Gradzik
Senior Member
Od: 02.2004
Offline
#
5012
16.08.2011, 22:00
@KOMINEK trudno przewidywać, żeby ktoś publicznie obstawiał porażkę. Ci hurraoptymiści często są głośni na trybunach.
NA ZAWSZE WISŁA
Gradzik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Gradzik
Znajdź inne posty napisane przez Gradzik