Wyświetl pojedynczy post
Dariusz
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4277
Stary 16.08.2011, 21:52
N ma pakiet do pokazywania wszystkich meczów LM. Polsat do pokazywania jednego meczu w środe, ale wydaje mi się, że klub może jeszcze sprzedać jakiejś stacji prawa do transmisji i na 99% będzie to Polsat.
Odpowiedz cytując