Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Dariusz
Senior Member
Od: 05.2011
Offline
#
4277
16.08.2011, 21:52
N ma pakiet do pokazywania wszystkich meczów LM. Polsat do pokazywania jednego meczu w środe, ale wydaje mi się, że klub może jeszcze sprzedać jakiejś stacji prawa do transmisji i na 99% będzie to Polsat.
Dariusz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dariusz
Znajdź inne posty napisane przez Dariusz