Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6361
Stary 16.08.2011, 21:52
wwf napisał(a):Wyświetl post
Można wnosić aparat fotograficzny na stadion, plecak.

Jutro to się będę wydzierał na całego, już nie mogę się doczekać.
Plecak na pewno można, z aparatem też nie powinno byc problemów.
Odpowiedz cytując