Wyświetl pojedynczy post
Gradzik
Senior Member
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5007
Stary 16.08.2011, 21:49
Pozwolę sobie zabawić się w jasnowidza.

Otóż przewiduję dwa scenariusze:

1. strzelamy bramkę w I połowie i dowozimy 1-0 do końca
2. 0-0

Dużo będzie zależeć od psychiki. Nie wydaje mi się, żeby APOEL wyczyniał cuda w ofensywie, będziemy chcieli ich zabiegać. Dlatego tak bardzo potrzebny będzie doping. Moim marzeniem jest powtórka I połowy z meczu z amiką 4-2 (4-0).
NA ZAWSZE WISŁA
Odpowiedz cytując