|
Pozwolę sobie zabawić się w jasnowidza.
Otóż przewiduję dwa scenariusze:
1. strzelamy bramkę w I połowie i dowozimy 1-0 do końca
2. 0-0
Dużo będzie zależeć od psychiki. Nie wydaje mi się, żeby APOEL wyczyniał cuda w ofensywie, będziemy chcieli ich zabiegać. Dlatego tak bardzo potrzebny będzie doping. Moim marzeniem jest powtórka I połowy z meczu z amiką 4-2 (4-0).
|