Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
MISTA92
Senior Member
Od: 02.2008
Offline
#
23348
16.08.2011, 21:46
mista92
napisał(a):
mam pytanie mianowicie chce wziasc kredyt na dowod gdzie polecacie najlepiej brac?
podbijam!!
MISTA92
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MISTA92
Znajdź inne posty napisane przez MISTA92