Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
alberto
Senior Member
Od: 01.2011
Offline
#
5004
16.08.2011, 21:42
http://www.malopolskatv.pl/stadion-g...lige-mistrzow/
- przygotowania na stadionie do meczu
http://www.malopolskatv.pl/apoel-trenowal-na-reymonta/
- trening APOEL i ich kibice na stadionie
alberto
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do alberto
Znajdź inne posty napisane przez alberto