Wyświetl pojedynczy post
yogul
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4998
Stary 16.08.2011, 21:31
Jutro Wisła staje przed niepowtarzalną szansą. Według wielu piłkarze Białej Gwiazdy rozegrają jutro najważniejszy mecz w historii klubu. Będzie to spotkanie, w którym uchylone drzwi do piłkarskiego raju czyli wymarzonej Ligi Mistrzów będzie można otworzyć mocniej, by w rewanżu zostały one otwarte w pełni.

Mecz ten będzie też niebywale ważny dla wiślackich trybun. Jutro każdy, który pojawi się na Reymonta 22 niech ma świadomość tego, że uczestniczy w wydarzeniu historycznym. A to do czegoś zobowiązuje. Przede wszystkim do aktywnego wsparcie drużyny Białej Gwiazdy w tym jakże ważnym spotkaniu.

Na trybunie C do dopingu nikogo zachęcać nie będziemy. Bo każdy z obecnych tam osób ten doping powinien mieć zakodowany od samego wejścia na ten sektor. Jutro jednak niech nie będzie to zwykły doping. Musi to być fanatyczny ryk, który zagłuszy 600 Cypryjczyków i poniesie do zwycięstwa naszych piłkarzy. Każdy z obecnych jutro na młynie bierze na siebie odpowiedzialność za powodzenie w realizacji marzeń o tej Lidze Mistrzów. Niech wracając do domu po meczu kibic z sektora C powie sobie z czystym sumieniem, że dał z siebie wszystko. Nie dla kolegi obok, nie dla koleżanki trzy rzędy wyżej. Nie... Musimy dać z siebie wszystko dla Wisły. I to musi jutro zrobić każdy z nas. Od pierwszej do ostatniej minuty, bez wytchnienia, gramy jako dwunasty zawodnik. Ten najważniejszy... Ten dla, którego istnieje ta cała zabawa. I dla którego wreszcie ziści się sen o nazwie Liga Mistrzów.

Na jutrzejszy mecz został sprzedany komplet biletów. Osoby kupujące wejściówki potrafiły stać w kolejce i po kilka godzin. Czym więc będzie jutro fanatyczne wsparcie ukochanej drużny przez 90 minut ? Chyba nie będzie to nic strasznego ? Nie będzie to niewykonalne ? Odpowiedzcie sobie sami na to pytanie...

Na wczorajszym treningu zjawiło się około 1000 osób. Niekiedy doping był wprost ogłuszający. Niech tak samo stanie się jutro. A przecież będzie nas o wiele więcej. Niech do dopingu włączy się cały stadion, bo po prostu tak powinno być.

Stajemy u bram raju. Ale zanim do niego wejdziemy zróbmy jutro po prostu prawdziwe piekło !!!

AVE WISŁA !

skwk .pl


i na tym musimy się jutro skupić ! każdy ma dać z siebie 130%, niech tylko zobaczę że ktoś sie opierd@la
Ostatnio edytowane przez yogul : 16.08.2011 o godz. 21:35.
Odpowiedz cytując