Wyświetl pojedynczy post
yarow
Senior Member
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#216
Stary 16.08.2011, 21:23
killzone napisał(a):Wyświetl post
[...]

To jest o wiele zdrowsze podejscie,[...]
Dokładnie.

Pie .... ić konwenanse

------------------------------------

Chciałbym jeszcze dodać, że prezentowana postawa nie oznacza braku szacunku dla przeciwnika, bowiem kibicowanie swojej drużynie i życzenie na polu sportowym porażki przeciwnikowi moim zdaniem nie jest i nie może być niczym nagannym.
Ostatnio edytowane przez yarow : 16.08.2011 o godz. 21:58.
Odpowiedz cytując