killzone napisał(a):

[...]
To jest o wiele zdrowsze podejscie,[...]
|
Dokładnie.
Pie .... ić konwenanse
------------------------------------
Chciałbym jeszcze dodać, że prezentowana postawa nie oznacza braku szacunku dla przeciwnika, bowiem kibicowanie swojej drużynie i życzenie na polu sportowym porażki przeciwnikowi moim zdaniem nie jest i nie może być niczym nagannym.