Galonek napisał(a):

Nie mogłem się powstrzymać. Przy okazji będę miał pewność, że mnie oczy nie mylą:
"Bruno wrócił do formy z najlepszych czasów, gdy grał w Jadze. Dla mnie to lepszy zawodnik od Meliksona, którym wszyscy się zachwycają" - znawca Maciej Terlecki dla "PS".
|
No coz, Terlecki komentujac mecze w c+ czesto mowil rozne glupoty, ale to juz przegiecie
dwdx1906 napisał(a):

ha ha dramat.
btw. skad i w jakim celu Paulista przybyl na trening?