Wyświetl pojedynczy post
Mrsnh
Senior Member
 
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12773
Stary 16.08.2011, 21:21
Galonek napisał(a):Wyświetl post
Nie mogłem się powstrzymać. Przy okazji będę miał pewność, że mnie oczy nie mylą:

"Bruno wrócił do formy z najlepszych czasów, gdy grał w Jadze. Dla mnie to lepszy zawodnik od Meliksona, którym wszyscy się zachwycają" - znawca Maciej Terlecki dla "PS".
No coz, Terlecki komentujac mecze w c+ czesto mowil rozne glupoty, ale to juz przegiecie


dwdx1906 napisał(a):Wyświetl post
Piopel - Dzięki
http://www.multiupload.com/41DD7V8J4U
Wykonanie słabiutkie, ale piosenka o Meliksonie, więc można w ramach ciekawostki posłuchać
ha ha dramat.

btw. skad i w jakim celu Paulista przybyl na trening?
Odpowiedz cytując