Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6354
Stary 16.08.2011, 21:18
krakus76 napisał(a):Wyświetl post
I dobrze. Kto miał kupić ten kupił.

Teraz zacznie się litania tych którym nieprzewidywane trudności to uniemożliwiły.

ps. Współczuje osobom które miały przyjechać na mecz pociągiem. Jutro nie będą jeżdzić pociągi regionalne.
Ale bilety z Przewozów Regionalnych i InterRegio są respektowane w InterCity, czyli TLK, EuroInterCity, ExpressInterCity.
Odpowiedz cytując