krakus76 napisał(a):

I dobrze. Kto miał kupić ten kupił.
Teraz zacznie się litania tych którym nieprzewidywane trudności to uniemożliwiły.
ps. Współczuje osobom które miały przyjechać na mecz pociągiem. Jutro nie będą jeżdzić pociągi regionalne.
|
Ale bilety z Przewozów Regionalnych i InterRegio są respektowane w InterCity, czyli TLK, EuroInterCity, ExpressInterCity.