|
zapewne uważasz, że osoby spoza Krk (jak ja na przykład) dodatkowo pracujące (ja 7 dni w tygodniu) powinny brać 2 dni wolnego tydzień przed meczem żeby przyjechać do Krakowa po bilet i kolejne 2 dni żeby na sam mecz pojechać i wrócić następnego dnia (plus strajk kolejarzy - chociaż pojechałbym i autostopem więc to najmniejszy problem)...
pozdro
|