Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
drbolkins
Junior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6353
Stary 16.08.2011, 21:16
zapewne uważasz, że osoby spoza Krk (jak ja na przykład) dodatkowo pracujące (ja 7 dni w tygodniu) powinny brać 2 dni wolnego tydzień przed meczem żeby przyjechać do Krakowa po bilet i kolejne 2 dni żeby na sam mecz pojechać i wrócić następnego dnia (plus strajk kolejarzy - chociaż pojechałbym i autostopem więc to najmniejszy problem)...
pozdro
Odpowiedz cytując