|
ten kto choć odrobinę śledzi ligę czeską ten wie, że Pilzno ma bardzo dobry skład. Przez ranking są nisko (czyt. nierozstawieni) ale to skuteczny zespół. Ja najbardziej ze wszystkich ekip obawiałem się właśnie Victorii. To jest mistrz Czech! A przeciez wszscy pamietamy ze rok temu Sparta nie dała szansy Lechowi.
|