Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#215
Stary 16.08.2011, 21:15
Najlepiej jest nikomu nie kibicować i beznamiętnie oglądać kopaninę 22 spoconych i zziajanych facetów, którzy biegają za skórzaną szmacianką z logo jakiejś mafijnej federacji skupiającej obrzydliwie bogatego kluby piłkarskie.
Odpowiedz cytując