|
A ja pier.dolę wszystkie inne kluby. Pewnie ze mam wiecej szacunku i sympatii do Śląska, Lechii czy Jagi, ale generalnie też szału nie ma. Liczy się tylko Wisła i tak jak rzucam kur.wami czy chu.jami na Milę lub innego grajka z Lechii lub Śląska, tak samo robię z Legionistami czy parchami. Oczywiście są mi bliżsi niż inni, ale nic nie poradzę, tak już mam, tylko Wisła. Zazdroszczę Wam, lub raczej się dziwię, kibicującym mocno Legii, Amice czy innym naszym pucharowym drużynom. Nawet mecze reprezentacji nie działają na mnie tak jak Wisła.
|