Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
tommasi
Member
Od: 08.2006
Offline
#
4980
16.08.2011, 21:05
Bate 1-1 na razie, za to Kopenhaga ktora miala byc niewiadomo czym 0-2 juz z Plzno
rozstawieni cienko na razie...dobrze to wrozy na jutro
tommasi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tommasi
Znajdź inne posty napisane przez tommasi