Wyświetl pojedynczy post
tommasi
Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4980
Stary 16.08.2011, 21:05
Bate 1-1 na razie, za to Kopenhaga ktora miala byc niewiadomo czym 0-2 juz z Plzno rozstawieni cienko na razie...dobrze to wrozy na jutro
Odpowiedz cytując