Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4978
Stary 16.08.2011, 21:03
Św. Mikołaj napisał(a):Wyświetl post
Panowie nie srajcie tak, ja twierdze że mamy tak mocną kadrę że ew. wykluczenia nie będą miały wpływu na siłę naszego zespołu
Srajcie nie srajcie, ale bez Sobola to ja sobie nie wyobrażam rewanżu w Nikozji. Z resztą nie ma co gdybać, wszystko okaże się jutro.
Odpowiedz cytując