Św. Mikołaj napisał(a):

|
Panowie nie srajcie tak, ja twierdze że mamy tak mocną kadrę że ew. wykluczenia nie będą miały wpływu na siłę naszego zespołu
|
Srajcie nie srajcie, ale bez Sobola to ja sobie nie wyobrażam rewanżu w Nikozji. Z resztą nie ma co gdybać, wszystko okaże się jutro.