Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Adrio
Socios Wisła Kraków
Od: 12.2010
Offline
#
4967
16.08.2011, 20:51
jutro cały stadion musi się zmobilizować na 100% aby doping był miażdżący!!! Pomóżmy Naszym grajkom awansować do upragnionej LM!!
Adrio
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Adrio
Znajdź inne posty napisane przez Adrio