Wyświetl pojedynczy post
killzone
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#213
Stary 16.08.2011, 20:49
Mam nadzieje ze niektorych niezdecydowanych przekonam do jedynego słusznego wyboru...

NIE KIBICOWAC!

Ani Wam, ani Slaskowi, ani Jagiellonii czy tez Lechowi, nie kibicowalem, nie kibicuje i nie bede kibicowac.

Moje serce bije dla dwoch klubów(Legia, Juventus) i z paroma sympatyzuje(Partizan, Nottingham Forrest, River Plate). I nie ma w nim miejsca dla w/w zespolow. To i tez nie mam ochoty udawac poprawnego politycznie i sciskac ze was kciuków czy tez za Slask. I jezeli mam byc szczery, to bardziej bedzie mnie cieszyła wasza porazka z APOEL'em niz ewentaulny Wasz awans do LM(bo Liga Mistrzów ma byc na Łazienkowskiej a nie w Krakowie).

To jest o wiele zdrowsze podejscie, zwłaszcza ze na meczach Legii z Wisla, Lechem czy tez innymi "zaprzyjazionymi" klubami spiewa sie rozne piosenki ktore podsycaja "przyjazn" miedzy tymi klubami.
Ostatnio edytowane przez killzone : 16.08.2011 o godz. 21:31.
Odpowiedz cytując