Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4961
Stary 16.08.2011, 20:41
delukas96 napisał(a):Wyświetl post
Pewnie większość "Lechistanu" by przyszła nas wspierać
Mecz ma być rozegrany w Krakowie na Reymonta, żaden Gdańsk, żaden Wrocław!
Odpowiedz cytując