Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
matysiuk
Member
Od: 05.2011
Offline
#
4955
16.08.2011, 20:27
Troszkę przesadzacie z tym hymnem. Takie są wymogi UEFA,i na każdym stadionie tak jest i nikomu to nie przeszkadza. Zawsze można zaśpiewać bez podkładu dźwiękowego, tak jak zawsze śpiewaliśmy na koniec meczu.
matysiuk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do matysiuk
Znajdź inne posty napisane przez matysiuk