Wyświetl pojedynczy post
matysiuk
Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4955
Stary 16.08.2011, 20:27
Troszkę przesadzacie z tym hymnem. Takie są wymogi UEFA,i na każdym stadionie tak jest i nikomu to nie przeszkadza. Zawsze można zaśpiewać bez podkładu dźwiękowego, tak jak zawsze śpiewaliśmy na koniec meczu.
Odpowiedz cytując