Ciastek1 napisał(a):

|
Na tą szmatę większość czeka pół życia .
|
Kapitalnie żeś to ujął!
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...styczna_sprawa
Pełna wypowiedź R. Maaskanta podczas konferencji. Mnie jednak bardziej zainteresowały bombowe zdjecia z motywami Ligi Misztrów. Zwłaszcza Kew
Polecam.
E: Dodawajcie do ulubionych grupę 303 na FB i wpisujcie w komentarzach jaka wg Was powinna być kolejność hymnów. Może wspólnie coś zdziałamy!