Wyświetl pojedynczy post
snikki_(konto-usuniete)
Banita
 
Od: 07.2011
Skąd: sprzed ekranu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4954
Stary 16.08.2011, 20:11
Ciastek1 napisał(a):Wyświetl post
Na tą szmatę większość czeka pół życia .
Kapitalnie żeś to ujął!

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...styczna_sprawa

Pełna wypowiedź R. Maaskanta podczas konferencji. Mnie jednak bardziej zainteresowały bombowe zdjecia z motywami Ligi Misztrów. Zwłaszcza Kew

Polecam.

E: Dodawajcie do ulubionych grupę 303 na FB i wpisujcie w komentarzach jaka wg Was powinna być kolejność hymnów. Może wspólnie coś zdziałamy!
Odpowiedz cytując