Wyświetl pojedynczy post
delukas96
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4953
Stary 16.08.2011, 20:10
W.I.N.C.H.E.R napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie w związku z hymnem Ligii Mistrzów odgrywanym na wejście piłkarzy na boisko. W momencie gdy piłkarze ustawiają się na środku zwykle odgrywany jest hymn Wisły. Teraz trzeba tam zmieścić jeszcze ofcjałkę UEFA'y. Dobrze zakładam, że nasz hymn zostanie odegrany dopiero jak zwiną tą szmatę ze środka boiska?
Cytat:
Godz. 16.15 - dziś graliśmy Hymn Ligi Mistrzów na R22!!! Jutro też o godz.20:42:20. Takie dokładne czasy mamy!
Cytat:
Mamy pytanie: możemy zagrać Hymn Białej Gwiazdy do godziny 20:41 włącznie. Czy gramy w takim razie nasz Hymn o 20:39 czy śpiewamy tuż przed meczem po Hymnie Ligi Mistrzów. Tuż przed rozpoczęciem spotkania jest to niestety niemożliwe. Do rozpoczęcia meczu będą jeszcze jakieś dwie minuty bo muzyka skończy się max o 20:43:20? Czekamy na sugestie, skonsultujemy z SKWK.
To są posty z Facebooka na profilu Creative Group 303, czyli "operatora" dźwiękowego na naszym stadione. Więc są dwie możliwości - albo przed hymnem albo po.
Odpowiedz cytując