Wyświetl pojedynczy post
Edłardo Da Sylwia
Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4950
Stary 16.08.2011, 20:01
Powiem krótko. Na tą chwilę czekałem całe swoje kibicowskie życie !
Zresetujmy ten niechlubny zegar, który odmierza nam już czas od 15 lat.
To będzie cholernie ciężki dwumecz. Życzyłbym sobie zwycięstwa bez straty bramki, ale raczej widzę tu : 0:0
Odpowiedz cytując