Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Edłardo Da Sylwia
Member
Od: 07.2010
Offline
#
4950
16.08.2011, 20:01
Powiem krótko. Na tą chwilę czekałem całe swoje kibicowskie życie !
Zresetujmy ten niechlubny zegar, który odmierza nam już czas od 15 lat.
To będzie cholernie ciężki dwumecz. Życzyłbym sobie zwycięstwa bez straty bramki, ale raczej widzę tu : 0:0
Edłardo Da Sylwia
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Edłardo Da Sylwia
Znajdź inne posty napisane przez Edłardo Da Sylwia