|
Ja mam jeszcze bardziej idiotyczny bug. Mam 2019 rok, a w czerwcu 2020 kończy mi się kontrakt z Wisłą. Zarząd złożył propozycję nowej umowy tylko, że... oni chcą mi dać max 7 500 euro, ale przy takiej kwocie mam gwiazdkę (tą, która mówi, że nie można zaakceptować takiej oferty i trzeba ją zmodyfikować). Najśmieszniejsze jest to, że ta gwiazdka znika dopiero jak ustawię, że chcę zarabiać 24 000 euro, na co zarząd się nie zgadza i zrywa negocjacje. Wygląda na to, że mimo woli to będzie mój ostatni sezon w Wiśle... :x
|