Po 2 wygranych w LE wygrałem także LM w 2015 roku. Po sukcesie ściągnąłem m. in. Sergio Bukietsa i Wilshere'a oraz Suso. Wszyscy za free. W składzie miałem wcześniej między innymi Stevena Defoura, Romelu Lukaku, Jo, Krychowiaka, Boenischa a także Keko i Thorgana Hazarda. Do tego chorwacka 'megagwiazda' Mateo Kovacic

5 razy Ekstraklasa, 5 razy Superpuchar, 3 razy PP, 2 razy LE, 1 LM, 2 razy Superpuchar Europy (nie wiem jak będzie z nadchodzącym SE xD). Kariera piękna, coraz lepsi przychodzą, kasa większa. Żyć nie umierać
