|
Mam pytanie w związku z hymnem Ligii Mistrzów odgrywanym na wejście piłkarzy na boisko. W momencie gdy piłkarze ustawiają się na środku zwykle odgrywany jest hymn Wisły. Teraz trzeba tam zmieścić jeszcze ofcjałkę UEFA'y. Dobrze zakładam, że nasz hymn zostanie odegrany dopiero jak zwiną tą szmatę ze środka boiska?
Wisła T
Wisła S
Wisła Wisła Nasz TS
|