Wyświetl pojedynczy post
W.I.N.C.H.E.R
Junior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków - Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4944
Stary 16.08.2011, 19:46
Mam pytanie w związku z hymnem Ligii Mistrzów odgrywanym na wejście piłkarzy na boisko. W momencie gdy piłkarze ustawiają się na środku zwykle odgrywany jest hymn Wisły. Teraz trzeba tam zmieścić jeszcze ofcjałkę UEFA'y. Dobrze zakładam, że nasz hymn zostanie odegrany dopiero jak zwiną tą szmatę ze środka boiska?
Wisła T
Wisła S
Wisła Wisła Nasz TS
Odpowiedz cytując