AZS_Lublin napisał(a):

Ani Ljuboja ani Kezman nie przyjdą do polskiej ligi. To zbyt znaczące nazwiska pomimo tego iż są to dość wiekowi zawodnicy. Moim zdaniem lepiej wynajdywać dobrych, młodszych którzy najlepsze mecze beda miec przed sobą (Maor, Chavez, Bruno, Tonev ...)
Was też ogarnia lekkie poddenerwowanie z racji jutrzejszego meczu? Za 24h o tej porze bedzie dopiero halo, teraz przedsmak.
Na rozgrzewkę wrzucam Bate- Sturm.
|
Skoro nie przyjdą to dlaczego Ljuboja strzelił już dwie bramki w ekstraklasie?
kolega chyba na wakacjach był
