Wyświetl pojedynczy post
AZS_Lublin
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3785
Stary 16.08.2011, 19:24
Ani Ljuboja ani Kezman nie przyjdą do polskiej ligi. To zbyt znaczące nazwiska pomimo tego iż są to dość wiekowi zawodnicy. Moim zdaniem lepiej wynajdywać dobrych, młodszych którzy najlepsze mecze beda miec przed sobą (Maor, Chavez, Bruno, Tonev ...)
Was też ogarnia lekkie poddenerwowanie z racji jutrzejszego meczu? Za 24h o tej porze bedzie dopiero halo, teraz przedsmak.
Na rozgrzewkę wrzucam Bate- Sturm.
Odpowiedz cytując