Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4939
Stary 16.08.2011, 19:19
Jak nie jutro - to już chyba nigdy. Łatwiejszej drogi do LM po prostu nie ma. Mecz prawdy. Jutro zobacyzmy, ile dzieli Wisełkę od Europy.
Odpowiedz cytując