Wyświetl pojedynczy post
kamilll1906
Senior Member
 
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5547
Stary 16.08.2011, 19:12
w sezonie 14/15 wygrana w LM z ManCity po karnych, potem w superpucharze wygrana z Al. Madryt

aktualnie październik 2015, i w grupie LM 3 polskie zespoły: Wisła, Śląsk, Legia. Śląsk zaczynał od 3rundy el dla najwyższego miejsca, ja i Legia od razu w grupie, procz tego w LE graly 4 druzyny z Polski, 1 od 2rnd, 1 od 3rnd i 2 od 4rnd, ale tylko arka sie dostala do grupy.
w grupie mam takie "potęgi" jak Cl. Brugge, FC Kopenhage i Fenerbahce

wiekszosc pilkarzy z wolnych transferow przychodzi przed sezonem 2015/2016 Suso z L'poolu, Kara z Porto, Gojko Kacar z HSV i Fausto Rossi z Viacenzy
budzet placowy 3,6 mln € miesiecznie

pozatym objalem reprezentacje Polski po 2 meczach w el. do MŚ 2016, z takich ciekawszych wynikow to 8-3 na wyjezdzie z Walia, i 5-4 w Belgradzie, oczywiscie wygrane



Odpowiedz cytując