http://pl.uefa.com/MultimediaFiles/D...7_DOWNLOAD.pdf
Chciałbym, żebyście zobaczyli jakie byłyby zyski, w przypadku awansu. MSK Żylina, która przegrała wszystkie mecze dostała łącznie 7,4 mln euro (równowartość około 30,5 mln zł). Więc naprawdę jest o co walczyć!