Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3784
Stary 16.08.2011, 19:01
Również uważam, że Kezman to większe nazwisko, ale patrząc na jego ostatnie sezony stwierdzam, że została już po nim tylko historia.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 16.08.2011 o godz. 19:15.
Odpowiedz cytując