O co chodzi z tym telebimem? Wygląda tak jakby zrobili jakieś wielkie 'rusztowanie' pod telebim, a teraz co, nie mieli kasy, chcieli przyoszczędzić i zamontowali tańszy i mniejszy ekran?

Komicznie to niestety wygląda. Będzie coś z tym jeszcze robione, coś dodawane, czy tak to ostatecznie będzie wyglądać?
