Wyświetl pojedynczy post
czeslaw
Junior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19581
Stary 16.08.2011, 18:53
O co chodzi z tym telebimem? Wygląda tak jakby zrobili jakieś wielkie 'rusztowanie' pod telebim, a teraz co, nie mieli kasy, chcieli przyoszczędzić i zamontowali tańszy i mniejszy ekran? Komicznie to niestety wygląda. Będzie coś z tym jeszcze robione, coś dodawane, czy tak to ostatecznie będzie wyglądać?


Odpowiedz cytując