bardzo bardzo bardzo prosze. jeśli ktoś wie coś na temat czy są jeszcze bilety na jutrzejszy mecz to niech napisze. mieszkam bardzo daleko od Krk i nie dałem rady przyjechać wcześniej po bilet. bardzo prosze o odpowiedz.
jeśli ktoś byłby zainteresowany tak jak uzytkownikowi powyzej kupic 4 bilety na jutrzejszy mecz, cena za przysluge do uzgodnienia. to prosze Was napiszcie na
[email protected]