Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
magik1906
Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6347
Stary 16.08.2011, 18:52
bardzo bardzo bardzo prosze. jeśli ktoś wie coś na temat czy są jeszcze bilety na jutrzejszy mecz to niech napisze. mieszkam bardzo daleko od Krk i nie dałem rady przyjechać wcześniej po bilet. bardzo prosze o odpowiedz.
jeśli ktoś byłby zainteresowany tak jak uzytkownikowi powyzej kupic 4 bilety na jutrzejszy mecz, cena za przysluge do uzgodnienia. to prosze Was napiszcie na [email protected]
Odpowiedz cytując