Temat: Metal
Wyświetl pojedynczy post
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 16.08.2011, 18:48
flamengista napisał(a):Wyświetl post
1. Jak oceniasz nową płytę Vadera? Co do ich formy - w 2010 roku byłem na ich 2 koncertach. Jeden - tragiczny, drugi - dobry. Ale Pająk i ten basista z łysinką jakoś mnie nie przekonują. Brakuje charyzmy...
Jeszcze nie słuchałem.
flamengista napisał(a):Wyświetl post
2. Słuchałeś nowej płyty Morbidów? Ponoć straszna, więc boję się nawet próbować Ale mają przyjechać w grudniu do Krk, więc na koncert pewnie się wybiorę...
Słabiutko. Nieudany eksperyment z elektroniką (!!) Dwa kawałki w starym stylu. Nic nie stracisz nie słuchając.
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
Odpowiedz cytując