flamengista napisał(a):

|
1. Jak oceniasz nową płytę Vadera? Co do ich formy - w 2010 roku byłem na ich 2 koncertach. Jeden - tragiczny, drugi - dobry. Ale Pająk i ten basista z łysinką jakoś mnie nie przekonują. Brakuje charyzmy...
|
Jeszcze nie słuchałem.
flamengista napisał(a):

2. Słuchałeś nowej płyty Morbidów? Ponoć straszna, więc boję się nawet próbować Ale mają przyjechać w grudniu do Krk, więc na koncert pewnie się wybiorę...
|
Słabiutko. Nieudany eksperyment z elektroniką (!!) Dwa kawałki w starym stylu. Nic nie stracisz nie słuchając.