Człowiekowi urlop wypadł w najchujowszym terminie, byłem już pogodzony, że w środowy wieczór zamiast niezapomnianych, wiekopomnych emocji na R22 czeka mnie jakaś marna tekstówka, bądź w najlepszym razie co rusz zacinająca się transmisja. A tu proszę, takie zaskoczenie mnie spotkało przed jedną z knajp :
Później się ogarnąłem na mieście i jest jeszcze kilka zapowiedzi transmisji jutrzejszego meczu w SKY TV.
Jednym słowem - przejmujemy ten świat !
Złote Piaski, Bułgaria jakby ktoś pytał
