Wyświetl pojedynczy post
Kryniu
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4935
Stary 16.08.2011, 18:40
Przed Litexem nerwy były ogromne ale przy tym co dzieje się teraz to nawet nie muszę wspominać. Wyjść jutro i wygrać bez straty gola. Tyle lat czekamy i nie mam ochoty dłużej czekać. Wygramy i bez gadania, nikt nam teraz tego nie odbierze. Wiem że piłkarze dadzą z siebie ponad 100 % możliwości i po dwumeczu Gmochowi i innym podobnym opadną szczęki(temu pierwszemu już to nie grozi) a fachowce z Holandii którzy tak śmiali się z Maaskanta zastanowią się nad swoimi słowami.
Odpowiedz cytując