Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3782
Stary 16.08.2011, 18:34
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Aktualnie Kezman to już tylko historia.
Z tego co mowil Iliev Kezman miał wrocic do Partizana - ale skoro sam sie zgłosił to czemu ma nie przyjsc do Polonii? No chyba, ze juz gdzies pisali ze Wojciechowski go nie chce.
Odpowiedz cytując