damian4892 napisał(a):

Cytat:
Proszę zdradzić, ile Wisła już zarobiła, a ile jeszcze może zarobić na grze w europejskich pucharach?
- Jeśli awansowalibyśmy do Ligi Mistrzów, to jesteśmy w stanie wyciągnąć około 10 milionów euro. Jeśli zagramy w Lidze Europy, to mogę opierać się na zarobkach Lecha z poprzedniego sezonu. Z tego co wiem, przychód netto klubu z Poznania podobno wyniósł około 15 milionów złotych
|
To fragment wywiadu z Basałajem z 9 sierpnia także nie jest coś odkrywczego co napisałeś
