Wyświetl pojedynczy post
krakus76
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2643
Stary 16.08.2011, 18:09
damian4892 napisał(a):Wyświetl post
Nagrody pieniężne w Lidze Mistrzów UEFA 2010/11
http://pl.uefa.com/uefa/management/f...d=1661100.html
Myślę, że w razie awansu do LM przy dobrej grze udałoby się wyciągnąć od samej UEFY ok 10mln euro
Cytat:
Proszę zdradzić, ile Wisła już zarobiła, a ile jeszcze może zarobić na grze w europejskich pucharach?
- Jeśli awansowalibyśmy do Ligi Mistrzów, to jesteśmy w stanie wyciągnąć około 10 milionów euro. Jeśli zagramy w Lidze Europy, to mogę opierać się na zarobkach Lecha z poprzedniego sezonu. Z tego co wiem, przychód netto klubu z Poznania podobno wyniósł około 15 milionów złotych
To fragment wywiadu z Basałajem z 9 sierpnia także nie jest coś odkrywczego co napisałeś
Odpowiedz cytując