|
Co tu dużo pisać. Atmosfera jak na Camp Nou sie szykuje. Żeby tylko piłkarze dopisali formą i strzelecka dyspozycją. Inaczej to kicha będzie jak z Polonią na koniec sezonu. Mały i Kirm lepiej niech na boisku sie nie pokazuja, bo każde ich dotkniecie pilki to pewna strata i szansa na kontre do Apoelu. Genkov od 1 minuty i cos czuje ze strzeli bramke/bramki. Ważne jest również, aby Sobol i Wilk w obronie harowali, a nie stali w miejscu. maor to wiadomo - rozpiernicza.
|