Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
damian4892
Member
Od: 03.2010
Offline
#
2642
16.08.2011, 17:59
Nagrody pieniężne w Lidze Mistrzów UEFA 2010/11
http://pl.uefa.com/uefa/management/f...d=1661100.html
Myślę, że w razie awansu do LM przy dobrej grze udałoby się wyciągnąć od samej UEFY ok 10mln euro
damian4892
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do damian4892
Znajdź inne posty napisane przez damian4892