Wyświetl pojedynczy post
damian4892
Member
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2642
Stary 16.08.2011, 17:59
Nagrody pieniężne w Lidze Mistrzów UEFA 2010/11
http://pl.uefa.com/uefa/management/f...d=1661100.html
Myślę, że w razie awansu do LM przy dobrej grze udałoby się wyciągnąć od samej UEFY ok 10mln euro
Odpowiedz cytując