Staralem sie nie przezywac tego meczu ale po tym jak ogladnalem sobie na FB filmik z probnego odegrania hymnu LM to w tym momencie mam niesamowite cisnienie na ten mecz a tu jeszcze jutro caly dzien w pracy trzeba by skupionym

.... Jutro bedzie miazga na stadionie !!!!!