Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
chruscik
Junior Member
Od: 07.2008
Offline
#
6341
16.08.2011, 17:18
potrzebuje 5 biletow, a jestem spoza krakowa czy ktos bylby zainteresowany kupnem mi biletow (odbiore je w krakowie godzine,moze dwie przed meczem). cena za przysluge do uzgodnienia. prosze o kontakt:
[email protected]
LEPIEJ POZNO NIZ WCALE
chruscik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do chruscik
Znajdź inne posty napisane przez chruscik