Wyświetl pojedynczy post
Serwatkus
Senior Member
 
Od: 04.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#543
Stary 16.08.2011, 17:16
David. napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie, bardziej elektroniczne, więc tu a nie w mam pytanie. Otóż: zamierzam kupić jakiś telewizor, przystępne pieniądze, wielkość nie mniej niż 37 cali.Chcę do niego podpiąć C+ najprawdopodobniej jeszcze w SD. I znalazłem takie coś:
http://allegro.pl/37-lg-37ld420-full...764159233.html
oraz
http://allegro.pl/raty-plazma-42-kra...766734332.html .
Jeden LCD drugi Plazma, miliony artykułów są o wyższości LCD nad Plazmą i odwrotnie. A jak jest w rzeczywistości ? Opłaca się dołożyć "stówkę" i mieć 42 cale i 600 Hz?

Dzięki Mat, bardziej chodziło mi na spojrzenie od strony technicznej. Wydaję mi się , że 50 Hz to jednak za mało mimo,że ponoć ludzkie oko więcej nie wychwyci.A przy widowiskach sportowych i szybkim przemieszczaniu się obrazu im więcej, może oznaczać lepiej. Zatem, padnie na plazmę.
Ten drugi model jest teraz w Saturnie za 1410zł bodajze
Odpowiedz cytując