Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6340
Stary 16.08.2011, 17:15
vabanq napisał(a):Wyświetl post
Prosty przyklad:
Jestes kibicem Wisly pracujacym we Wroclawiu, masz karnet na Wisle ale chodzisz tez na Slaska, chcac nie chcac musisz miec 2 karty kibica, wiec logicznym jest, ze mozesz wyrobic w kazdym klubie KK
Logika w naszej piłce nie jest na pierwszym miejscu ...

A co do mozna nie można polecam otworzyć regulaminy niektorych klubów ...

Tak czy owak to na tych KK niezłą kase ktoś trzepie ... tu 10zł, tam 10zł ... na repre też będzie trzeba. 35zł. I kasa się sypie
Odpowiedz cytując