vabanq napisał(a):

Prosty przyklad:
Jestes kibicem Wisly pracujacym we Wroclawiu, masz karnet na Wisle ale chodzisz tez na Slaska, chcac nie chcac musisz miec 2 karty kibica, wiec logicznym jest, ze mozesz wyrobic w kazdym klubie KK
|
Logika w naszej piłce nie jest na pierwszym miejscu ...
A co do mozna nie można polecam otworzyć regulaminy niektorych klubów ...
Tak czy owak to na tych KK niezłą kase ktoś trzepie ... tu 10zł, tam 10zł ... na repre też będzie trzeba. 35zł. I kasa się sypie
