Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4920
Stary 16.08.2011, 17:10
DrunkenBear napisał(a):Wyświetl post
Coś cicho ten hymn zagrali. Przy jutrzejszej wrzawie na stadionie nie będzie go w ogóle słychać...
Tyle lat na to czekalismy wiec dla mnie oczywiste jest, ze w tym momencie sie wszyscy zamkna...
Odpowiedz cytując