Wyświetl pojedynczy post
Hanys
Senior Member
 
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4919
Stary 16.08.2011, 17:04
damian4892 napisał(a):Wyświetl post
Przepięknie! I love it!

Mnie się łezka zakręci dopiero jak Wisła awansuje... To by było naprawdę coś wielkiego.
Odpowiedz cytując