Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4915
Stary 16.08.2011, 16:54
DrunkenBear napisał(a):Wyświetl post
Coś cicho ten hymn zagrali. Przy jutrzejszej wrzawie na stadionie nie będzie go w ogóle słychać...
cicho bo co? bo w kamerze zwykłej z jakiej krecili nie byl odobrze slychac...
Odpowiedz cytując